Działamy 24/7 - zadzwoń i uzyskaj ekspresowe wsparcie. Realizujemy naprawy w ciągu 1 dnia!
 Naprawa automatyki 24/7
Pomoc 24/7
Działamy 24/7 - zadzwoń i uzyskaj ekspresowe wsparcie. Realizujemy naprawy w ciągu 1 dnia.
Napisz do nas

Ekspresowe naprawy

ExpressRepairs

Awaria urządzenia?

Naprawa już w 24 godziny!

Ekspresowe naprawy automatyki przemysłowej 24/7

Wsparcie 24/7

Naprawa automatyki

Szybka diagnoza uszkodzonej automatyki pomaga utrzymać ciągłość produkcji. Masz uszkodzony napęd? Panel operatorski nie uruchamia się? Serwomotor głośno pracuje? Odezwij się do nas – wycena uszkodzeń i naprawa już w 24 h .

Naprawiamy serwomotory, panele operatorskie, falowniki, zasilacze, serwonapędy, enkodery i inne podzespoły maszyn przemysłowych.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy do dyspozycji w weekendy i święta!

Gwarancja 24 miesiące w standardzie!

Gwarantowana wymiana elementów
ulegających zużyciu takich jak kondensatory, łożyska!

Pomoc dostępna 24/7 +48 717 500 977

Jako jedyni w Europie diagnozujemy silniki w jeden dzień!

Zobacz jak naprawiamy

Oferta specjalna - usługa, czas, cena

Elektronika przemysłowa - diagnoza
24h - 450 zł
pon. - pt. 7:00 - 17:00
Silniki - diagnoza
24h - 450 zł
pon. - pt. 7:00 - 17:00
Naprawy specjalne
24/7 - 3000 zł (opłata bezzwrotna za uruchomienie akcji serwisowej)
opcja dostępna w weekendy i święta oraz poza godzinami pracy

Profesjonalna obsługa klienta

RGB Elektronika to serwis automatyki przemysłowej, który istnieje od 1999 roku.

Przez ten okres pozyskaliśmy wielu klientów oraz zdobyliśmy duże uznanie na rynku międzynarodowym. Naprawa uszkodzonych sprzętów oraz okresowa konserwacja podzespołów z dziedziny automatyki przemysłowej to to w czym jesteśmy najlepsi. Na tle konkurencji wyróżnia nas zaangażowanie w pomocy klientowi, ekspresowa naprawa oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta. Klienci krajowi jak i zagraniczni najczęściej wzywają nas w celu rozwiązania problemów związanych z awarią linii produkcyjnych, maszyn i robotów przemysłowych.

Ekspresowa diagnoza i naprawa w 24h to coś co wyróżnia nas na tle innych serwisów.

Serwisant jest w stanie usunąć usterkę już w 1 dzień od momentu dostarczenia sprzętu do naszej firmy. Naprawiamy serwomotory, elektrowrzeciona, panele operatorskie, falowniki, zasilacze, serwonapędy, enkodery i inne podzespoły maszyn przemysłowych.

Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów zapewnia profesjonalną pomoc w ekspresowej naprawie i szybkie znalezienie rozwiązania problemu.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wszystkie naprawy są nadzorowane przez komputerowy system kontroli, dzięki czemu możemy prześledzić całą historię realizowanych przez nasz serwis napraw. Po zakończeniu działań mających na celu usunięcie usterki, każdy sprzęt jest konserwowany w celu zapobiegnięcia powstania kolejnych problemów z jego funkcjonowaniem. Jesteśmy pewni jakości naszych działań i dlatego też na każdy naprawiony sprzęt dajemy 24 miesięczną gwarancję na całe urządzenie.

Potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Zadzwoń!

Naprawiamy automatykę przemysłową 24/7 – również w weekendy i święta!

Opis usługi 24/7

Usługa umożliwia realizację zleceń naprawy i odbiór zakupionego urządzenia poza godzinami pracy firmy. Od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 7:00 oraz w sobotę, niedzielę i święta, nasi pracownicy są przygotowani na udzielenie Państwu ekspresowej pomocy.

Warunki skorzystania z usługi

Warunkiem skorzystania z usługi jest złożenie podpisanego formularza zlecenia usługi „Serwis 24/7” oraz uiszczenie opłaty zgodnie z cennikiem opłat usługi „Serwis 24/7”.

Jak zgłosić chęć skorzystania z usługi?

Telefonicznie pod numerem całodobowej infolinii dyżurnej +48 717 500 977 . Konsultant z infolinii omówi z Państwem wszystkie formalności związane ze skorzystaniem z usługi oraz umówi się na godzinę przyjęcia/odbioru urządzenia w siedzibie RGB Elektronika.

Czas reakcji na zgłoszenie

Czas reakcji na zgłaszane przestoje w produkcji związane z awarią automatyki przemysłowej jest dla nas priorytetowy. Będziemy gotowi na przyjęcie bądź wydanie urządzenia do 4 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia.

Jaka jest wysokość opłaty za skorzystanie z usługi?

Skorzystanie z usługi „Serwis 24/7” wiąże się z uiszczeniem bezzwrotnej opłaty. w przypadku serwisu urządzenia wysokość opłaty wstępnej wynosi 3000,00 zł netto, jeżeli natomiast chcą Państwo odebrać zakupione urządzenie poza godzinami pracy firmy do jego ceny należy doliczyć 2000,00 zł netto. Opłata pobierana jest w momencie przyjazdu i jest niezależna od wyniku zlecenia serwisowego.

Jak przebiega naprawa od momentu dostarczenia urządzenia?

W punkcie obsługi klienta będzie czekał na państwa konsultant, który przyjmie urządzenie i dopełni wszystkich formalności. Urządzenia zostanie przekazane do serwisu. Nasz konsultant będzie do państwa dyspozycji przez cały czas trwania prac serwisowych. W pierwszej kolejności zweryfikujemy stan urządzenia oraz możliwości w zakresie naprawy sprzętu. Otrzymają państwo ofertę zawierającą koszt naprawy oraz najszybszy możliwy czas jaki potrzebujemy na wykonanie naprawy. W przypadku akceptacji warunków oferty przystąpimy od razu do realizacji. Jeśli będzie to możliwe naprawy dokonamy jeszcze tego samego dnia.

Gwarancja na otrzymane urządzenie

Każde naprawiane i sprzedawane urządzenia objęte jest 24 miesięczną gwarancją.

We wszystkich nieopisanych przypadkach zastosowanie mają:

Zapytaj o naprawę automatyki przemysłowej